КАСКО без довідок

Крім стандартних полісів автострахування, компанія «Інтач» пропонує вам додаткову опцію КАСКО без довідок. Вона дозволить вам отримати страхові виплати у разі ДТП навіть за відсутності довідок з ДАІ, що значно спростить процес врегулювання збитків. КАСКО без довідок це поліс, який ось уже кілька років користується популярністю в європейських страхових компаніях. Якщо ДТП не завдало відчутної шкоди транспортному засобу, не обов’язково чекати приїзду спецслужб. Ви зможете продовжити свій шлях, після того як зареєструєте ваше звернення по телефону і отримаєте консультацію фахівця.

У чому переваги КАСКО без довідок?

У першу чергу це суттєва економія часу, який ви могли витратити на затяжне оформлення документів. До речі, схема дій досить проста: при настанні страхового випадку вам необхідно подзвонити в «Інтач» і спільно з іншим учасником ДТП сповістити страховика про те, що трапилося. Телефон нашої гарячої лінії (800) 444-44-44. Оператор негайно зв’яжеться з експертами, ви призначите будь-який зручний для вас час і місце для огляду машини. Протягом 24 годин з моменту події досвідчені фахівці-оцінювачі оглянуть ваш автомобіль і своєчасно оформлять необхідне повідомлення на виплату.

Крім того, КАСКО без довідок це гарантована інформаційна підтримка від «Інтач» цілодобово і без вихідних. Наші співробітники надають консультації з питань, що стосуються умов договору, дають інструктаж на випадок настання аварійної ситуації, повідомляють клієнтам про стан виплат.

Договір дійсний на території Росії, країн СНД і Європи.

Які умови оформлення КАСКО без довідок?

Дана опція дійсна тільки при страхових випадках з ризиком ДТП.

Вона надається: якщо застрахований транспортний засіб здатний до подальшого руху після ДТП; якщо кількість учасників аварії не перевищує двох; за умови, що ні було завдано шкоди здоров’ю третіх осіб (водіям, пасажирам); з урахуванням того, що учасники ДТП не мають розбіжностей по підсумками події.

Страхування від нещасних випадків

Для більшої надійності «Інтач» пропонує своїм клієнтам на додаток до КАСКО та ОСАЦВ придбати поліс страхування від нещасних випадків. Керування автомобілем це завжди ризик, причому не тільки пошкодження транспортного засобу, а й життю та здоров’ю людей. Страхування від нещасних випадків в «Інтач» покликане захистити вас і ваших близьких від непередбачених ситуацій на дорозі.

У чому переваги страхування від нещасних випадків в «Інтач»?

Розумна економія на увазі невеликої страхової премії та можливість отримати солідні виплати в разі ДТП.

Повноцінна страховий захист всіх пасажирів транспортного засобу: фіксована страхова сума на одне посадочне місце становить 300 тис. рублів.

Можливість швидкого відшкодування збитку: з моменту отримання всіх необхідних документів повинно пройти не більше 15 робочих днів.

Гарантована інформаційна підтримка від «Інтач» гаряча лінія, доступна цілодобово.

ДСАГО

Добровільне страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів Тарифи по ОСАГО в Росії значно менше, ніж у багатьох країнах Європи. Наслідок того порівняно невеликий розмір страхових виплат, яких недостатньо, щоб покрити витрати. Тому «Інтач» пропонує своїм клієнтам додатково придбати поліс добровільного страхування цивільної відповідальності (ДСАГО). Його покупка дозволить вам відчувати себе на дорозі більш впевнено.

У чому переваги ДСАГО в «Інтач»?

Можливість оформлення декількох полісів одночасно. Купуючи ОСАГО, ви можете оформити ДСАГО в комплекті.

Прийнятні тарифи як на основні, так і на додаткові види страхування.

Істотна інформаційна та технічна підтримка (у випадку ДТП).

Страхування транспортного засобу від викрадення

Як доповнення до стандартного полісу ОСАЦВ «Інтач» пропонує своїм клієнтам оформити страховку від угону. У тому випадку, якщо ви повністю впевнені в собі як у водії і вважаєте, що немає необхідності страхувати свій автомобіль на предмет заподіяння шкоди, можна застрахувати транспортний засіб виключно від викрадення.

У чому перевага страхування від викрадення в «Інтач»?

Розумна економія: страхова премія за ризиком «викрадення» істотно нижче ставки по КАСКО.

Можливість зберегти дорогоцінний час: для отримання виплат потрібно мінімальний пакет документів, а розгляд справ у «Інтач» зазвичай не займає більше 15 днів з моменту отримання останнього документа.

Технічна допомога

У «Інтач» ви можете також застрахувати транспортний засіб від поломок за ризиком «технічна допомога».

Поліс передбачає випадки, коли автомобіль в результаті ДТП або поломки не може продовжувати подальший рух без відповідної допомоги. У такій ситуації оператори «Інтач» негайно викликають технічну бригаду. Якщо ж пошкодження автомобіля настільки серйозні, що їх неможливо усунути на місці, буде забезпечена евакуація вашого транспортного засобу до місця стоянки або ремонту.

У чому перевага страховки по ризику «технічна допомога» в «Інтач»?

Простота виконання операцій: ви телефонуєте в «Інтач», і оператор, оформивши заявку, відразу ж направляє евакуатор до місця ДТП. За телефоном гарячої лінії 8 (800) 444-44-44 ви можете також отримати грамотну консультацію з питань страхування.

Досвідчений водій

Для водіїв, які впевнено почувають себе за кермом, «Інтач СТРАХУВАННЯ» пропонує послугу «Досвідчений водій». Дана опція допоможе вам істотно заощадити на КАСКО.

В основі страхування в «Інтач» лежить принцип індивідуального підходу до кожного клієнта, тому, вибираючи опцію «Досвідчений водій», ви можете самостійно визначити обмеження по страхових випадках, а отже, і покладену вам знижку. У тому випадку, якщо страхувальник вибирає страхування тільки на один збиток, він отримує можливість заощадити 20% від вартості поліса КАСКО. Якщо ж водій вибирає ліміт у два збитку, то знижка становить 10%.

Ви можете оформити опцію «Досвідчений водій» при придбанні інших продуктів за ризиком «збиток». Поліс діє протягом року на території Росії, країн СНД і Європи. Якщо водій встановлює ліміт по одному або двома страховими випадками, то в момент їх настання дія договору припиняється, а отже, перестають бути доступними і інші опції.