Генеральний директор компанії Renault Карлос Гон має намір взяти під особистий контроль низку питань, пов’язаних, в тому числі, із співпрацею з Волжськім автозаводом. Про це глава “Рено” заявив газеті Parisien, повідомляє РІА Новини.
Крім того, Гон контролюватиме розробку автомобілів “вищої цінової категорії”.
Генеральний директор компанії має намір особисто керувати засіданнями комітету промислової стратегії групи, які тепер будуть проходити у Франції кожен місяць.
В даний час альянс Renault-Nissan володіє 25-відсотковим пакетом акцій “АвтоВАЗу”. До кінця року автовиробники планують збільшити частку в Волзькому автозаводі до 50-60 відсотків: французької компанії буде належати 35-40-процетного пакет акцій підприємства, а японської – 15-20-відсотковий.
Про можливість збільшення частки компанії Renault в “АвтоВАЗі” раніше заявляв Карлос Гон. Він назвав це “логічним розвитком партнерства” компаній. Пізніше за розширення частки альянсу в “АвтоВАЗі” виступив прем’єр-міністр РФ Володимир Путін, на думку якого співпраця російської і французько-японської сторони позитивно позначається на підприємстві.

Як повідомлялося раніше, в липні 2011 року альянс Renault-Nissan-“АвтоВАЗ” почне випускати на Іжевському автозаводі шість моделей Renault і Nissan.

За інф. Auto.Lenta.ru