Японський завод Onahama компанії Merck, єдиний виробник пігменту Xirallic для емалей “металік” відновив роботу. Як відомо, після землетрусу, що стався 11 березня в Японії, автовиробники і дилери багатьох країн зіткнулися з проблемою фарбування автомобілів в деякі кольори, які виробляли виключно в Країні висхідного сонця.
Два місяці по тому Merck KGaA, що є найбільшим постачальником фарби, знову запустив виробництво. Завод Onahama компанії Merck був сильно пошкоджений, що змусило компанію повністю згорнути виробництво автомобільної фарби. У результаті такі виробники автомобілів, як Honda, Ford і Chrysler були змушені випускати автомобілі в обмеженій пропозиції забарвлень.
Згідно з офіційною заявою представників Merck, компанія планувала знову запустити виробництво лише 1 червня, але відкриття заводу відбулося з випередженням терміну. Завод запустив часткове виробництво автомобільної фарби, робота Onahama в повному обсязі почнеться ближче до червня.

Німецька компанія Merck має сім заводів у Японії, але лише на заводі Onahama виробляється пігмент для фарб «металік», званий Xirallic. В даний час компанія планує відкрити другий завод з виробництва Xirallic в Німеччині в кінці 2011 року.