Toyota планує радикально змінити імідж нового покоління моделі Camry: замість плавних ліній, які були притаманні поточному поколінню, автомобіль стане вельми агресивним.
Поки про зовнішність новинки судити складно: мережі з’явився лише відео з тизером нової моделі, з якого досить складно зрозуміти, якою ж буде нова Camry. Однак зовсім недавно в Інтернет просочилося відео з дилерською презентації, на якому співробітникам показували нове покоління седана.
Президент Toyota Motor Акіо Тойода заявив, що машина дебютує вже восени цього року. При цьому автовиробник вирішив трохи подражнити шанувальників марки, продемонструвавши лише фари новинки. Проте вже у вівторок, 5 липня, з’явилися перші фотографії нового Camry.

Зображення опинилися в розпорядженні видання Toyota-Alabama, яке і опублікувало фотографію седана. В даний час ще рано стверджувати, що дизайн новинки буде саме таким, однак судячи з відео з презентації автомобіля дилерам США, яке також було розміщено в Інтернеті, можна припустити, що в мережі з’явилися оригінальні зображення нового покоління Camry.

Що стосується технічної начинки автомобіля, то експерти не виключають, що під капотом седана будуть встановлені бензинові двигуни об’ємом 2,5 і 3,5 літра, які будуть працювати в парі з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач.

Глава компанії АкіоТойода заявив, що новий автомобіль «стане найкращим Camry в історії». Можливо, автовиробник випустить і гібридну версію представницького седана.