Гумотехнічні вироби, наприклад, такі як автомобільні шини, вимагають особливих умов зберігання. На вулиці, під навісом їх зберігати можна не довше одного місяця. Найкраще для зберігання підходить темне приміщення з температурою повітря +5 – +25 ° С, і вологістю 50 – 60%. Автомобільні покришки потрібно складати так, щоб не допустити їх деформацію. Правильніше всього зберігати шини в вертикальному положенні, але, що не підвішуючи їх, а встановлюючи на спеціальні опори з напівкруглої поверхнею.

Через кожні два місяці потрібно міняти точку опори шини, повертаючи її. Не можна складати шини стопкою. Якщо шини змонтовані на диск, то зберігати їх потрібно, навпаки, в горизонтальному положенні. Приміщення повинне добре провітрюватися, саме з цього, використовувати для цих цілей підвали з високою вологістю і відсутністю вентиляції не рекомендується – там покришки й інші гумові вироби можуть швидко покритися пліснявою.

Згубно позначається на стані покришок потрапляння на них бензину, масла, кислот і вплив сонячного випромінювання. З цієї причини не слід залишати в приміщенні, де зберігаються покришки або інша гума залиті електролітом акумуляторні батареї або паливномастильні матеріали. Для продовження терміну служби шин регулярно застосовуйте спеціальні засоби автохімії для очищення шин і захисту їх від розтріскування і старіння.