Як правильно налаштувати дзеркала?

Ця коротка замітка присвячена налаштуванню автомобільних дзеркал, як внутрішніх, так і зовнішніх. У випадку, якщо ваш автомобіль має конструкцію для правостороннього руху, то дзеркала повинні бути встановлені всередині салону, це стосується лівого бокового дзеркала і дзеркала заднього виду. Присутність правого дзеркала все одно є обов’язковим, так як воно стане в нагоді в тому випадку, якщо обмежений огляд інших дзеркал. Що до дзеркала заднього виду, то його можна не встановлювати в тому випадку, якщо заднє скло вашого автомобіля відсутній або постійно закрито чому-небудь.
Отже, ось деякі поради, які допоможуть встановити дзеркала правильно. В принципі, все досить просто, наприклад, для правильного налаштування лівого дзеркала, потрібно голову повернути вліво і, подивившись через вікно, підлаштовувати дзеркало таким чином, щоб задню частину автомобіля була в ньому видно. Для налаштування правого дзеркала необхідно дивитися на цент автомобіля і так само підлаштовувати дзеркало до необхідного положення.
Основним моментом у налаштуванні дзеркал є повний огляд, щоб ви правильно орієнтувалися в ситуації на дорозі, тому не повинно бути «мертвих зон», на це і варто орієнтуватися, налаштовуючи дзеркала для себе.
Для перевірки правильності налаштування дзеркал і визначення присутності «мертвих зон» найкраще попросити когось із знайомих проїхати на відстані 2 метрів від вашої машини. Отже, якщо знаходиться позаду автомобіль з’являється в одному дзеркалі і при цьому зникає в іншому, то це означає, що дзеркала налаштовані абсолютно правильно.