Інфографіка: Delta IV Heavy проти 2011 Ram 3500 Heavy Duty Diesel

Думаєте ваш пікап найпотужніший в окрузі? Помиляєтеся! Він і в підметки не годиться цього колоссу: Delta IV Heavy. Ми це доведемо, порівнявши Delta IV Heavy з 2011 Ram 3500 Heavy Duty.

Великовантажні пікапи відмінні робочі конячки для персонального використання і малого бізнесу. Вони можуть швидко і ефективно буксирувати автомобілі або причепи загальною вагою понад 15 тонн з одного кінця країни в інший.

Але що робити, якщо уряду або великої корпорації буде потрібно доставити більше 13 тонн на висоту кількох сотень або тисяч метрів на Землею? У космос! Для цього їм потрібно важка ракета-носій, така як Delta IV Heavy, яка покликана стати найбільшою ракети, запущеної з Західного узбережжя США.

Сьогодні Ram 3500 HD має максимальну споряджену масу більше 11 тонн. І ця цифра збільшиться до 11,5 тонн з виходом спеціального пакету «Max Tow» від Chrysler.

Максимальна споряджена маса це максимальна вага вантажу (включаючи сам автомобіль, причіп і пасажирів), який автоомбіль може перевозити без ризики власного ушкодження.

До речі, Масимально корисне навантаження ракети-носія Delta IV Heavy 13 тонн, всього на півтори тонни менше, ніж вага повністю завантаженого Ram 3500 HD. А це означає, що якщо у вас є потреба (і, звичайно, гроші) закинути ваш пікап з вантажем, причепом та пасажирами куди-небудь в космос, Delta IV Heavy підійде для цих цілей як не можна краще.

І запам’ятайте, якщо Ram 3500 Heavy Duty витрачає свою потужність на переміщення вантажу в горизонтальній площині, то Delta IV Heavy, яка могутніше приблизно в 100 000 разів, витрачає всю свою енергію на переміщення майже такого ж вантажу в космос. І робить це, зауважте, з нульовим рівнем викидів в атмосферу!

Інфографіка: Delta IV Heavy проти 2011 Ram 3500 Heavy Duty Diesel