Hyundai майже півроку перевіряв якості моделі Solaris

Бюджетний Hyundai Solaris моментально став найпопулярнішою іномаркою в нашій країні. Майже півроку фахівці компанії проводили контроль якості моделі, щоб максимально адаптувати автомобіль до особливостей експлуатації на російських дорогах.

У п’ятницю, 15 липня, Hyundai Motor оголосила про завершення програми «150 днів якості моделі Solaris», яка почала своє діє 24 лютого 2011 року. Весь цей час інженери Hyundai Motor Company, співробітники заводу «Хенде Мотор Мануфактуринг Рус» та дистриб’ютори “Хенде Мотор СНД» перебували в дилерських центрах, що розташовані в Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Красноярську і Краснодарі, і здійснювали контроль якості нової моделі.

У ході даної програми, фахівці компанії також детально ознайомилися із зауваженнями та побажаннями клієнтів, які вже придбали новий «Соляріс».

Як повідомили в прес-службі «Хенде Мотор СНД», «керівництво компанії задоволене результатами програми« 150 днів якості моделі Solaris »і планує надалі здійснювати комплекс подібних заходів при відкритті заводів або запуску нових моделей в інших країнах».

Нагадаємо, що в червні Hyundai Solaris встановив черговий рекорд продажів. Минулого місяця власниками даної моделі в нашій країні стали 10 833 автомобіліста. Продажі машини почалися в лютому цього року, тоді було продано 3 393 автомобіля. А вже в березні власниками машини стали 6762 автомобіліста, і «Соляріс» увійшов до трійки найбільш продаваних іномарок в РФ. Щомісяця реалізація моделі росте неймовірними темпами. У квітні Hyundai Solaris купили вже 9 296 автомобілістів, а в травні було реалізовано 10 054 автомобіля. І ось вже третій місяць поспіль Solaris стає найпопулярнішою іномаркою в Росії.

Серійне виробництво седана Hyundai Solaris стартувало на заводі компанії в Санкт-Петербурзі на початку поточного року. Solaris доступний з двома бензиновими двигунами об’ємом 1,4 і 1,6 літра, потужність яких становить 107 і 123 кінські сили, відповідно. Залежно від модифікацій, силові агрегати працюють або з п’ятиступінчастою КПП, або з чотириступінчастим «автоматом». Вартість седана «Соляріс» в базовій комплектації складає 399 тисяч рублів. А от за топову версію доведеться заплатити вже 634 000 рублів. Придбати автомобіль в кузові хетчбек можна як мінімум за 443 тисячі рублів. «Соляріс» з автоматичною коробкою передач обійдеться в 463 000. А найдорожчий хетчбек коштує 614 000 рублів.