Хонда покаже свій новий компакт-кар на виставці в ТаїландіHonda New Small Vehicle, яку вперше ми побачили на автосалоні в Нью-Делі, буде офіційно презентована в Таїланді 1 грудня цього року. По-думку японців, саме для азіатських країн, що розвиваються і був розроблений цей автомобіль.

Автомобіль комплектуватиметься трьох-циліндрованний двигунами об’ємом 0.9 і 1.2 літра (останній ставлять на нинішню модель Хонда Jazz), правда його потужність зменшать приблизно до 75 кінських сил. Авто буде продаватися як з автоматичною коробкою перемикання передач, так і з варіатором без ступенів.

Ринкова версія автомобіля надійде на головні ринку збуту (в Індію і Таїланд) на початку наступного року, за ціною в мінімальній комплектації у 8 тисяч євро. Довезуть чи автомобіль до європейського, а тим більше російського ринку збуту авто, поки не відомо. Зате добре відомі найближчі конкуренти, це: Ніссан Мікра, Maruti Alto, корейська Хундай Сантрі і ще один японець – Тойота Etios.

Крім того, на міжнародній виставці автомобілів в Таїланді, хонда покаже моделі Акорд, City, Цівік, Джаз (Jazz), позашляховик CR-V і Freed. Будуть і мотоцикли: Honda PCX і CBR250R.