GM відмовляється від Corvette з среднерасположенним двигуном Можливо, Chevrolet Corvette C7 з среднерасположенним двигуном колись і був на стадії розгляду, проте GM стала заперечувати проект.

“Я не знаю, хто почав поширювати ці чутки”, заявив старший інженер компанії Карл-Фрідріх Страки в одному з інтерв’ю. Ден Флорес, представник компанії: “Ми не плануємо Corvette зі середнерасположенним двигуном і коробкою передач з подвійним зчепленням”. Один з автожурналах, що надав цю інформацію, посилається на старшого співробітника Saab, який, за його словами, і є джерелом виникнення чуток. Цей співробітник повідомив, що робота над автомобілем почалася ще тоді, коли Saab перебував у власності GM.

Також Страки спростував інформацію про те, що Corvette з двигуном V6 проходить випробування, однак, він повідомив про можливу появу гібридного Corvette. Зрештою, якщо Porsche може це зробити, чому не може Chevy? “Можна залишити звичайну силову установку для невеликої кількості шанувальників, і зробити 80 – 90 відсотків спортивних автомобілів гібридними”, каже інженер.