Гібридний суперкар BMW Vision готується до відправки в серію.Баварці офіційно підтвердили, що один з найбільш екологічних спорткарів у світі, BMW Vision EfficientDynamics, стане серійним автомобілем вже незабаром. Нагадаємо, вперше цей автомобіль ми побачили на виставці автомобілів у Франкфурті восени 2009 року.

Як заявив керівник відділу компанії “БМВ” за інноваційними проектами, Клаус Дрегер, вже прийнято рішення про серійне виробництво гібрида BMW Vision. Автомобіль стане флагманської моделлю серед інноваційних “баварців”, тому що аналогів йому серед самих моделей компанії немає. Який саме силовою установкою буде комплектуватися новий гібрид – невідомо.

Цілком можливо, що дизельний силовий агрегат (з таким мотором був представлений концепт рік тому) поміняють на бензиновий двигун. Все залежить від того, для яких країн будуть проектувати автомобіль – так сказав сам Дрегер.

Перші зразки “зеленого” спорткара БМВ отримають ті ж силові агрегати, що і концепт-кар. Всього автомобіль обладнується 3 моторами: 1.5 літровий турбодизель потужністю 163 кінських сили (він розташовується ззаду). Один з електромоторів поставлять між дизелем і коробкою перемикання передач (до речі, вона тут буде шестиступінчастою) – його потужність складе близько 33 коней. Другий електричний двигун потужністю 112 к.с. поставлять спереду.

Динамічні характеристики моделі порівнянні з зарядженої “M3″, яка за 4.8 секунди розганяється до 100 км / ч. А максимальна швидкість моделі – близько 250 км / год. Витрата на сотню у купе з яскравою зовнішністю і відмінною динамікою дорівнює всього 3.8 літрам, а на кожні сто кілометрів шляху викиди вуглекислого газу складуть всього 99 мг.

Тільки на електротязі автомобіль може проїхати 50 км (при повному заряді), а з повним баком дизпалива і з використанням обох електродвигунів запас ходу складе цілих 700 км. Радує також і швидкість заправки літій-іонних батарей – всього 2.5 години від звичайної мережі з напругою 220V.
Вже відомо, що вартість автомобіля перевищить 100 тисяч євро, а перші серійні зразки з’являться в 2012 або 2013 році.