Fiat відмовився від будівництва заводу в Нижньому Новгороді

Італійський автовиробник Fiat, який заявив про намір збирати більше 100 тисяч автомобілів на території, ніяк не визначиться з вибором партнера. Раніше компанія планувала побудувати російський завод за 1,6 мільярда євро. Fiat вів переговори про фінансування даного проекту з Внешноекономбанком. Однак тоді говорилося, що італійський автоконцерн побудує підприємство в Липецькій області, потужність якого скласти 300 тисяч машин, як вимагають того нові умови промсборки автомобілів.

Пізніше автовиробник повідомив, що складання автомобілів буде налагоджена в Нижньому Новгороді, завод планували побудувати на майданчику, спочатку призначеної для будівництва підприємства по збірці легких вантажівок Iveco потужністю 25 тисяч на рік. Проте в ЗМІ з’явилася інформація, що виробництво машин буде налагоджено на Горьківському автозаводі. Але «Група ГАЗ» була змушена відмовитися від даної співпраці у зв’язку з тим, що вже підписала контракт з концернами General Motors і Volkswagen, повідомляє «Комерсант».

В даний час італійський автоконцерн може налагодити випуск машин в Санкт-Петербурзі або Черкеську. Якщо сам Fiat зацікавлений у збірці машин в Санкт-Петербурзі, де на сьогоднішній день вже влаштувалися деякі іноземні автовиробники, то «Ощадбанк», який потенційний інвестором проекту, пропонує італійському автоконцерну потужності черкеського заводу Derways.

Нагадаємо, що на території Росії Fiat планує випускати автомобілі Fiat, Chrysler і Jeep, зокрема легкові автомобілі сегментів С і D, кросовери, легкі комерційні автомобілі.