Німецький автомобільний клуб ADAС, що є авторитетною громадською організацією, протестував серію автомобілів, які приводяться в дію природним газом. Автомобілю Fiat Panda Natural Power без всяких проблем вдалося подолати відстань в 724 км. При цьому був використаний тільки один паливний бак, якого вистачило б покрити відстань від Франкфурта до Північного моря, витративши на все це лише 30 євро.

Німецький автомобільний клуб ADAC дав свою компетентну оцінку самим різних автомобілів, в числі яких опинилися, як невеликі купе, так і солідні спортивні суперкари. Однак, все ж слід зазначити, що лише Fiat Panda увійшов до списку автомобілів з лінійки Natural Power, що працюють на газі або бензині.

З огляду на те, що ціни на звичне багатьом паливо постійно збільшуються, природний газ ставати останнім часом одним з найдешевших і екологічних видів палива. Так наприклад, якщо порівняти викид СО2 з середніми показниками європейського ринку, що дорівнюють приблизно – 145.8 г / км, то середній викид СО2 у Fiat становить 127.8 кг / км. Тому, саме цей важливий критерій дозволяє вважати Fiat автомобільною компанією, яка відповідає нормам щодо викиду СО2.

Fiat Panda Natural Power має потужний двігателель 1.2 8V Bipower. Цей двигун без будь-яких особливих зусиль дозволяє розвивати швидкість 140 км / год (148 км / год – для бензинової версії). Ціна на цю модель у Європі може досягати 14 050 євро.