Італійський Fiat і американський Chrysler в майбутньому повністю зіллються. Про це заявив головний керуючий італійського концерну Серджіо Маркіонне. За його словами, керувати двома виробничими компанія окремо нераціонально. До кінця року Fiat планує заволодіти 51% акцій Chrysler.
“Немає сенсу не об’єднуватися. Управляти двома виробничими компаніями окремо нераціонально. Але це не миттєвий процес, і злиття швидко не станеться”, – заявив Серджіо Маркіонне, передає ИТАР-ТАСС.

У минулий вівторок була остаточно завершена угода з придбання Fiat 16-відсоткового пакета акцій Chrysler. Таким чином, загальна частка італійської компанії становить зараз 46%. Спочатку, за угодою, підписаною два роки тому, Chrysler передавав “Фіат” 20% своїх акцій. Під угоду з італійцями американському автовиробникові, який перебував на межі банкрутства, був виділений держкредит.

Співпраця компаній, за заявою керівництва Fiat, дало гарні результати. На американський ринок вже вийшла італійська малолітражка Fiat 500. Але італійський автопром побоюється, що з остаточним злиттям Chrysler і Fiat, штаб-квартира італійського автовиробника переїде в Детройт, а це може негативно позначитися на національних інтересах країни.