Кваліфікацію останнього в сезоні Гран-прі Формули-1 виграв достроково став чемпіоном Себастьян Феттель.

У першій сесії кваліфікації Гран-прі Бразилії протокол очолив Дженсон Баттон – 1:13.281. Пілоти трьох найслабших команд і Пастор Мальдонадо не змогли продовжити боротьбу. Всі гонщики подолали рубіж 107%.

У другій сесії температура знизилася, вітер посилився, і пілоти поспішили на трасу, щоб показати якийсь час вже на перших хвилинах, побоюючись дощу. Краще коло проїхав Себастьян Феттель – 1:12.446, у фінальну сесію не пробилися ді Реста, Баррікелло, Альгерсуарі, Буемі, Петров, Кобаяші і Перес.

У фіналі тільки Себастьяну Феттелю вдалося проїхати коло швидше 1:12 – німець завоював 15-й поул у сезоні і 30-й в кар’єрі. Марк Веббер показав другий час – перший ряд стартового поля у “Ред Булл”, другий у “Макларен”. Міхаель Шумахер залишав бокси, але не проїхав повного кола.

Фінальна гонка сезону обіцяє бути цікавою, особливо з урахуванням непередбачуваної погоди, яка в суботу пощадила гонщиків. Гонка розпочнеться в неділю о 18:00 за київським часом.