Е-мобілі розпродані вже на 10 років вперед. Таку заяву зробив в інтерв’ю телеканалу Russia Today Михайло Прохоров. Щоправда, він так і не повідомив точну кількість заявок, але ще наприкінці травня число замовлень на е-мобіль перевищило позначку в 100 000 штук.

Е-мобілі розпродані на 10 років вперед

Нагадаємо, що перший завод з виробництва е-мобілів буде розташований в Санкт-Петербурзі – створення цього підприємства вже почалося, а перші машини повинні зійти з конвеєра в кінці наступного року. Щорічний обсяг виробництва на першому етапі – 45 000 машин. Спочатку в Петербурзі будуть робити е-кросовери, але трохи пізніше з’являться і хетчбеки. Ціна е-мобіля складе від 360 до 450 тис. руб.

PS До речі, про бажання збирати е-мобілі заявили представники Білорусії. «По лінії Держкомітету з науки і технологій ми направили до Росії пропозицію про розгляд можливості створення білоруського відділення з випуску російських е-мобілів», – заявив голова Державного комітету з науки і технологій Білорусі Ігор Войтов. Однак крім е-мобіля Білорусія хоче налагодити у себе в країні випуск і інших автомобілів. «В якості потенційного партнера ми розглядаємо Китай, пропонуватимемо проект по створенню СП з випуску автомобілів і Республіці Корея», – заявив пан Войтов.