Дилерські центри «Проскан» (м.Київ) та “Дніпро-Скан-Сервіс (м.Дніпропетровськ) успішно пройшли аудит з сертифікації на відповідність стандартам Scania DOS. Це сертифікат, що засвідчує високу якість робіт і повну відповідність з вимогами, встановлених компанією Scania CV AB для офіційних дилерів у всьому світі.
Сертифікат видається строком на 2 роки. В основу перевірки закладено 14 пунктів, які стосуються абсолютно всіх сфер діяльності дилера – продаж, сервіс, наявність складу запчастин, оформлення офісу та сервісної зони згідно корпоративним стандартам Scania. Тобто дилерські центри час від часу проходять повторну сертифікацію і цей процес є безперервним.

В кінці 2010 року дилерські центри Київ-Скан (с.Калинівка, Київська область) і Донбас-Скан-Сервіс (м. Донецьк) також були сертифіковані згідно Scania DOS.

Таким чином, Сканія Україна дотримується генеральної політики Scania з надання якісних послуг клієнтам Scania незалежно від географічного місцезнаходження.

На сьогоднішній день, в Європі (в тому числі з Росією і Туреччиною) функціонує 983 офіційних дилерів Scania CV AB. Серед них 78% акредитовані за стандартами DOS. У деяких країнах, таких як Бельгія, Ірландія, Данія, Швейцарія майже всі дилери мають цей сертифікат.

Докладніше про Scania в Україні