Близько двадцяти днів залишається динамівцям відпочивати до початку січневих зборів, які пройдуть в Іспанії. Перед початком відпустки кожен футболіст отримав індивідуальну програму роботи від тренера з фізпідготовки Вінченцо Пінколіні. Її виконання допомагає гравцям легше влитися в тренувальну роботу на зборах. Положення програми носять рекомендаційний характер, а їх виконання залежить від професіоналізму кожного футболіста.

“В індивідуальній програмі кожного футболіста передбачені 10 днів відпочинку і два тижні роботи, – розповів Вінченцо Пінколіні. – Чотири тренування на тиждень допоможуть гравцям вже в перший день після повернення до Києва бути у формі. У деяких хлопців індивідуальні програми з великим акцентом на реабілітаційну роботу та профілактику. Ще один важливий компонент, який потребує контролі, – вага. У день першого тренування в Києві ми перевіримо рівень жиру і аеробний стан гравців, після чого, залежно від результатів, поділимо їх на кілька груп для подальшої роботи “.

Приклад тренування, рекомендованої футболістам під час відпустки:

10 хвилин – розтяжка
10 хвилин – “велосипед” в якості розминки
20 хвилин – цикл з тренажерами (у тренажерному залі та індивідуальний цикл зі спеціальними вправами для преса і спини) 24 хвилини – біг, чергуючи інтервали: 1 хвилина прискорення (пульс 170-180 ударів на хвилину) і 1 хвилина повільного бігу (пульс 140 ударів в хвилину)
10 хвилин – розтяжки і розслаблення

“Також раджу гравцям займатися різними видами спорту, наприклад, плаванням, грою в теніс, їздою на велосипеді, пляжним волейболом чи футболом”, – говорить Пінколіні.