У понеділок рано вранці футболісти київського “Динамо” вилетіли до Іспанії, на перший тренувальний збір в рамках підготовки до другої частини сезону. Позаду чотири дні тренувань у морозному Києві, попереду команду чекають два тижні напруженої роботи на зелених полях Марбельї. На збір Юрій Сьомін взяв тридцять футболістів:

Воротарі: Шовковський, Коваль, Бойко.
Захисники: Михалик, Алмейда, Хачеріді, Даніло Сілва, Бетао, Попов, Лухтанов.
Півзахисники: Вукоєвич, Алієв, Гармаш, Аруна, Бертольо, Гусєв, Дуду, Корреа, Нінкович, Рибалка, Макаренко, Буяльський.
Нападники: Шевченко, Мілевський, Ідейє, Ярмоленко, Мехмеді, Кравець, Ескобар.

Вперше на збір із першою командою поїхали захисник В’ячеслав Лухтанов, півзахисники Віталій Буяльський та Євген Макаренко. Торік вони виступали за “Динамо-2″ і молодіжний склад. Також у списку нещодавно уклав з клубом контракт Адмір Мехмеді. За індивідуальною програмою роботу почнуть відновлюються після травми Тарас Михалик і Горан Попов. Якщо дозволить самопочуття, до занять в загальній групі вони зможуть приєднатися у другій частині збору.

Повинен був летіти з командою і Юссуф, але в останній момент через проблеми з коліном був змушений залишитися в Києві. На даному етапі футболістові рекомендовано утриматися від навантажень, він буде проходити курс лікування. У разі його успішного завершення, Юссуф приєднається до команди на другому підготовчому зборі, який розпочнеться 1-го лютого.

В Іспанії «Динамо» проведе три контрольних матчі. Всі вони пройдуть в рамках турніру Football Impact CUP 2012. Першим суперником підопічних Юрія Сьоміна виступить швейцарський “Янг Бойз”, цей матч відбудеться 22-го січня. Другий і третій матчі заплановані на 25 і 28 число. Серед можливих опонентів – “Екранас” (Литва), “Стремсгодсет” (Норвегія), “Відеотон” (Угорщина), “Локомотив” (Пловдив, Болгарія), “Краковія” (Польща) і “Динамо” (Тбілісі, Грузія).