Дебют седана MG6 відбувся в КитаїКитайський концерн SAIC, що володіє англійською маркою MG, на всесвітній виставці World Expo, що проходить в Шанхаї, офіційно представив новий британський седан MG6.

Автомобіль MG6, спроектований англійськими дизайнерами MG-Motors, виглядає майже точною копією китайської моделі Roewe 550, над якою працювали ті ж самі дизайнери. Від Roewe 550 новинку відрізняють інше оформлення передньої частини кузова і емблеми компанії MG.

Технічну “начинку” седан MG6 успадкував від однойменного фастбека, який дебютував на ринку в минулому році. Гамма моторів налічує два бензинові агрегати об’ємом 1,8 літра. Атмосферний варіант двигуна розвиває 133 к.с., турбований – 160 к.с. На всесвітній виставці World Expo був представлений седан з автоматичною коробкою передач, проте в продажу новинка надійде обладнаної і механічною трансмісією.

Хоча вартість MG6 в кузові “седан” під час презентації машини не була озвучена, видання Chinacartimes стверджує, що модель з’явиться на ринку за ціною від $ 19 до $ 29 тис.

Новий варіант моделі MG6 збиратимуть як у Китаї, так і у Великобританії, де виробництво машини стартує в кінці року.

Джерело: autosvit.com.ua