На порталі YouTube з’явився відеоролик, в якому відображений закамуфльований тестовий прототип нової моделі відродженої марки De Tomaso, що виїжджає з території заводу компанії в італійському Грульяско. За деякими даними, цей автомобіль є ідеологічним наступником спорткара Pantera.
Офіційна детальна інформація про новий De Tomaso Pantera поки не повідомляється. За попередніми даними, автомобіль буде побудований на алюмінієвому шасі і стане оснащуватися восьмициліндровим бензиновим двигуном потужністю близько 550 кінських сил. Відзначимо, що класичний спорткар Pantera був вперше представлений в 1971 році. Він мав 330-сильну “вісімку” компанії Ford обсягом 5,8 літра. Всього було вироблено тільки 7200 екземплярів цієї машини. Очікується, що серійна версія нового спорткара De Tomaso Pantera буде розсекречена на моторшоу в Лос-Анджелесі, яке для широкої публіки відкриється 18 листопада поточного року.

Перша модель відродженої італійської марки De Tomaso – повнопривідний кросовер – була представлена в березні 2011 року на Женевському автосалоні. На першому етапі автомобіль буде пропонуватися з 2,8-літровим шестициліндровим турбодвигуном потужністю 300 кінських сил. Потім у гамі, як передбачається, з’явиться і 550-сильна “вісімка”. Вартість кросовера De Tomaso складе близько 85 тисяч євро.

На відродження бренду De Tomaso буде витрачено 116 мільйонів євро. Ініціатором проекту є італійський підприємець Жан Маріо Россиньоло, який раніше очолював компанії Lancia, Telecom Italia і Zanussi.