Daimler і «ГАЗ

У третьому кварталі поточного року німецький автоконцерн Daimler і «Група ГАЗ» планують підписати остаточну угоду про контрактне складання легких комерційних автомобілів Mercedes-Benz Sprinter.

«Попередньо в третьому кварталі підпишемо угоду» – цитує слова генерального директора «Мерседес Бенц Рус» Юргена Зауера «РІА Новини».

Нагадаємо, що наприкінці грудня 2010 року в Нижньому Новгороді у присутності прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна компанії підписали угоду про організацію контрактної збірки Mercedes-Benz Sprinter в Росії. Договір також передбачає локалізацію виробництва двигунів, трансмісій, мостів та інших компонентів, які будуть використовуватися при складанні автомобілів даної моделі. Компанія Daimler інвестує в проект понад 100 мільйонів євро. Цього року Daimler і Горьковський автозавод будуть вести підготовку локалізації виробництва і компонентів, включаючи модернізацію існуючого виробництва комерційних автомобілів «ГАЗ», а також створення нових потужностей і навчання персоналу заводу відповідно з новими завданнями. Планований обсяг випуску складе близько 25 тисяч автомобілів Mercedes-Benz Sprinter на рік. Реалізацію і сервісне обслуговування машин планується вести через існуючу дилерську мережу Mercedes-Benz за підтримки окремих дилерських центрів «ГАЗу».