Chevrolet оголосив про початок європейських продажів хетчбека Cruze

У Європі стартували продажі п’ятидверного хетчбека Chevrolet Cruze. Прем’єра серійної версії автомобіля відбулася в березні поточного року на Женевському автосалоні.

При розробці хетчбека фахівці компанії враховували всі вимоги європейського ринку, адже дана модель є лідером з продажу в багатьох країнах.

Для європейських автомобілістів хечтбек Cruze доступний з двома бензиновими двигунами об’ємом 1,6 і 1,8 літра, які розвивають 124 і 141 кінська сила відповідно. Крім того, запропонований дволітровий дизель, потужність якого становить 163 кінських сили. Силові агрегати працюють або з п’ятиступінчастою МКПП, або з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач.

У Великобританії машину, яка оснащена ABS, EBD і шістьма подушками безпеки, можна придбати за 22,8 тисячі доларів.

Російські автолюбителі також зможуть сісти за кермо нового п’ятидверного хетчбека Chevrolet Cruze вже в цьому році. Нагадаємо, що складання седанів даної моделі з осені 2009 року здійснюється на заводі GM під Санкт-Петербургом. У нашій країні седан пропонується з двома бензиновими двигунами об’ємом 1,6 і 1,8 літра. Ціни на такий автомобіль стартують від 540 тисяч рублів.