Одночасно у двох містах на різних частинах світу – в Шанхаї і Нью-Йорку – відбулася прем’єра одного з найбільш важливих автомобілів для компанії Chevrolet. Йдеться про великому седані Malibu.

Chevrolet Malibu їде майже в усі країни (4 фото)

Для мешканців Росії це ім’я малознайомими, адже досі Malibu продавали, головним чином, в Північній Америці. Однак скоро ситуація зміниться. У Chevrolet вирішили зробити з Malibu новий «глобальний» автомобіль, який почнуть продавати майже в 100 країнах світу. У тому числі й у нас. Мало того, не виключено, що і випускати Malibu теж будуть в Росії – у General Motors в нашій країні є відразу три майданчики, де можна організувати випуск седана: СП «GM-АвтоВАЗ», завод у Санкт-Петербурзі або складальне підприємство «Автотор» .

«Зовнішній вигляд новітнього Malibu увібрав у себе риси споріднених автомобілів Camaro і Corvette і привніс атмосферу спортивних автомобілів в клас седанів», – сказав Брайан Несбітт, виконавчий директор GM по дизайну. І дійсно – зовнішній вигляд Malibu вийшов дуже пристойним. Та й салон теж непоганий. Поки, правда, не відомо, що буде входити в базову комплектацію машин, доступних для Росії. Але вже зараз зрозуміло, що покупець зможе замовити автомобіль з новою фішкою – відкидається сенсорним дисплеєм.

У США Chevrolet Malibu буде пропонуватися з новим 2,5-літровим бензиновим мотором з чотирма циліндрами – він буде видавати 190 к.с. Але американці обов’язково отримають і шестициліндровий мотор. А от для мешканців Старого світу мотори будуть іншими, проте поки в Chevrolet не говорять ніяких цифр.

Продаж Malibu почнеться в США на початку 2012 року. У нашу країну ця модель теж потрапить в наступному році.

Chevrolet Malibu їде майже в усі країни (4 фото)

Chevrolet Malibu їде майже в усі країни (4 фото)

Chevrolet Malibu їде майже в усі країни (4 фото)