Чеський гонщик Алеш Лопрайс зламав два хребці в результаті серйозної аварії, яка сталася з його екіпажем на 9-му етапі ралі “Дакар” -2012.

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

dle

Лопрайс, який виступав на “Татра”, завершив свій виступ на “Дакарі” -2012 після того, як у вівторок в рамках 9-го, найдовшого етапу ралі на 374-му кілометрі маршруту Антофагаста – Ікіке його вантажівка перекинулася на великій швидкості. За свідченнями очевидців, деталі розламаною машини були розкидані в радіусі 50-60 метрів.

“Після дуже напруженою першій частині етапу вантажівкою керував механік Петро Алмаші, який, до нещастя, задрімав. На жаль, я і штурман Міхал Ернст також в цей час спали. Прокинувся я лише в той момент, коли автомобіль на високій швидкості їхав до яру. Я кричав Петру, але він не пробудився. Удар був дуже сильним, від вантажівки відразу відірвалися два колеса, після чого ми ще кілька разів перевернулися. Гонка для нас була завершена “, – зауважив Лапрайс.

“Наша транспортування до лікарів тривала близько трьох годин. Вертоліт ми чекали більше години. На даний момент ми знаходимося в лікарні в Ікіке. Я зламав два хребці, а у Петера струс мозку. Міхал ушкоджень уникнув”, – додав Лопрайс.