Європа в цьому сезоні вже закрила двері для всіх наших клубів, крім “Металіста”, але готова відкрити їх для футболістів з інших команд ЧУ. У німецькій Бундеслізі зацікавилися сербським хавом “Динамо” Мілошем Нінковичем та албанським форвардом “Ворскли” Ахмедом Янузі. В обох випадках фігурує сума в 1,5 млн євро.

“Ганновер” хоче купити мене в січні. Пропозиція “Ворсклі” зроблено. Будемо чекати реакції, – сказав 23-річний Янузі. – Знаю, що мене переглядали в матчах Ліги Європи та чемпіонату і моя гра сподобалася тренерові “Ганновера” Сломка “. За словами Янузі,” Ворскла “хоче зберегти нинішній склад. Але, за повідомленням албанського видання Еxpress, за 1,5 млн євро погодилася б розлучитися з нападаючим.

Нагадаємо, “Ворскла” і “Ганновер” боролися в одній групі ЛЄ. Обидва матчі виграли німці (2:1 і 3:1). Янузі не забивав.

АБО “ЗІРКА”? А Нінковичем, якому вчора виповнилося 27, не проти поповнити свої ряди “Штутгарт”, повідомляє Тransfermarkt.de. У таборі швабів вважають, що Мілош міг би замінити у півзахисті Кузмановича, якого сватають в “Юве”. “Було б цікаво пограти в Бундеслізі. Я вже вісім років у” Динамо “. І хотів би змінити обстановку. У Києві готові мене відпустити”, – говорить Нінкович, 2011 рік назвав найгіршим у своїй кар’єрі. Втім, схоже, зриватися зараз з України серб не має наміру. Адже незабаром у нього повинна народитися дочка – і дружина Деяна буде народжувати в Києві. Крім того, до Мілошу проявляє інтерес і белградська “Црвена Звезда”, відносно якої Нінкович дав більш конкретну заяву, ніж по “Штутгарту”: “Можливо, перейду туди влітку. Футболку цього клубу я мріяв одягти з дитинства. Крім того, хотілося б попрацювати під початком Просінечкі “. Профінансувати перехід, сума якого також може скласти 1,5 млн євро, збирається спонсор “Зірки” “Газпром”.