«Суміш глобального мови дизайну Buick і китайської естетики» – так уявляють концептуальний кросовер Envision його творці. Машина є плодом спільної творчості Shanghai GM і Pan Asia Technical Automotive Center (PATAC).

Buick Envision SUV Concept (4 фото)

Одне із завдань концепту – змінити уявлення китайців про позашляховики, які звикли, мабуть, до примітивних (рамним і малопотужним) «чудовиськам» місцевого виробництва. Також Envision натякає на швидкий дебют Buick класу SUV на китайському ринку.

При погляді на концепт в першу чергу в очі впадає традиційна решітка Buick у вигляді водоспаду. Тут вона являє собою жалюзі, які регулюють приплив повітря в підкапотний простір залежно від режиму руху. Форма світлотехніки навіяна традиційними китайськими візерунками, задні ліхтарі дизайнери порівнюють зі знаменитим місцевим порцеляною. Моторний вигляд немаленькому SUV надають 22-дюймові колісні диски.

Салон Buick Envision оброблений італійською шкірою, кленом і шліфованим металом. Із цікавих рішень можна відзначити шкали приладів у вигляді спіралей. Усім пасажирам доступний вихід в Інтернет за допомогою Bluetooth, причому обмінюватися інформацією можна і з найближчими транспортними засобами. Вся необхідна водія інформація і свідчення навігаційної системи виводяться на лобове скло у вигляді 3D-графіки, допоміжні функції управляються голосом.

Кузов Buick Envisio виконаний з вуглепластика, магнію і алюмінію. У рух автомобіль приводить гібридна силова установка: двигун об’ємом 2,0 літра з турбонаддувом плюс пара електромоторів. Коробка передач – 8-ступеначатая автоматична з ручним режимом. При старті, парковці, і русі на низьких швидкостях Envision використовує тільки електродвигун, а вся міць силової установки задіюється при динамічній їзді. Високу плавність ходу забезпечує інтелектуальна підвіска з магнітними амортизаторами – фірмове блюдо GM.

Buick Envision SUV Concept (4 фото)

Buick Envision SUV Concept (4 фото)

Buick Envision SUV Concept (4 фото)