Все ще мрієте про Bugatti Veyron? Пізно.

Bugatti Veyron.  Вже все продано

Французька компанія оголосила, що минулого тижня за 1,7 млн доларів США був проданий останній Veyron, який, щоправда, потрапить до клієнта восени наступного року. Всього компанія Bugatti, як і обіцяла, випустила лише 300 Veyron з унікальним двигуном W16 з чотирма турбінами потужністю 1001 к.с.

Правда, у мільйонерів ще є можливість придбати відкриту версію Veyron Grand Sport (мається модифікація Super Sport з двигуном потужністю 1200 к.с., але таких машин буде зроблено лише 30 штук, і вони вже продані). І це не найгірший варіант, адже Veyron Grand Sport коштує всього на 285 тис. доларів дорожче купе.

А якщо для вас це велика сума, то краще навіть не дивитися в бік Veyron. Адже його річне обслуговування коштує як мінімум 20 тис. доларів, а комплект спеціальних покришок Michelin вартістю в 35 тис. доларів зношується всього за 16 тис. км.

PS Швидше за все, Bugatti не залишить своїх клієнтів напризволяще після закінчення виробництва Veyron. Очікується, що в найближчому майбутньому компанія почне виробництво нового великого седана Galibier, який стане найпотужнішим, найдорожчим і шикарним чотиримісним автомобілем за всю історію. Його ціна, як очікується, складе 1,5 млн євро.