Минулого тижня Bugatti продав останнє купе Veyron. І ось з’явилася перша інформація про новий седан Galibier, який повинен стати на конвеєр в кінці наступного року.

Bugatti Galibier виявиться гібридом

І відразу сенсація! Схоже, в Bugatti вирішили не просто поставити під капот наявні у них двигун W16 об’ємом 8,0 л з чотирма турбінами, а зробити з Galibier перший в сегменті гібрид.

Випускаючи таку модель керівники Bugatti намагаються заглянути на кілька років вперед, коли ряд великих міст може просто-напросто заборонити в’їзд до центру автомобілів з традиційними бензиновими або дизельними моторами.

Та й про витрату палива і викиді шкідливих речовин в атмосферу теж забувати не можна – зараз мода на «зелений» спосіб життя є і серед покупців автомобілів марки Bugatti.

Швидше за все, Galibier отримає вже просунутий гібридний привід з можливістю зарядки акумуляторів від електричної розетки. Завдяки цьому володар цієї машини зможе щодня проїжджати кілька кілометрів виключно на електротязі. Адже покупцям автомобілів за 1,5 млн євро потрібно економити.