Брюс Вілліс розпродає свою колекцію автомобілівНа аукціоні SoCal, який пройде в Лос-Анджелесі 25 жовтня, будуть продані шість автомобілів з гаража Брюса Вілліса. Знаменитий актор у своїх автомобільних пристрастях віддавав перевагу американському автопрому. Це цілком логічно для іміджу, який Брюс створив собі в кіно. Крім того, актор є прихильником Республіканської партії, що також має на увазі певний патріотизм.

Перший автомобіль – кабріолет Pontiac Firebird 400, випущений в 1968 році. Всього було випущено менше 17 тисяч відкритих Firebird. Крім того, машина Вілліса має досить рідкісним мотором V8 (330 к.с.) і збереглася у відмінному стані, адже актор їздив на цьому авто лише в гості до свого батька. На аукціоні очікується ціна від 30 до 50 тисяч доларів, пише dni.ru.

Як видно з набору продаваних машин, Брюс непогано в них розбирається. Всі автомобілі забезпечені потужними моторами, всі рідкісні і все у відмінному стані. Наприклад, дводверна Chevrolet Bel Air Nomad 1955 року. За нього актор розраховує виручити від 40 до 50 тисяч доларів.

Близько 70 тисяч буде заплачено за Dodge Charger 1969 року. У знаменитому фільмі «Булліт» такий автомобіль встановив свого роду рекорд – за 11 хвилин кінокартини не було сказано ні слова, а на екрані були лише автомобілі, в тому числі цей Charger. Вілліс придбав Charger зеленого кольору і зробив з нього точну копію «кіношного» автомобіля.

Ще три кабріолета незабаром покинуть гараж Вілліса. До них відносяться два Chevrolet Corvette і один Ford Mustang. Найстаріший з них – білий Corvette 1957 року – акторові подарувала колишня дружина Демі Мур. Вілліс обладнав цей автомобіль нової гальмівною системою і підсилювачем керма.

Бордовий Corvette 1967 називають улюбленою машиною актора. Цей автомобіль також був дообладнуваний підсилювачем керма і гальм, новими колісними дисками. Очікується, що за цей екземпляр на аукціоні буде заплачено від 110 до 150 тисяч доларів.

Передбачається, що найдорожчим лотом стане кабріолет Shelby Mustang GT500. На замовлення актора цю машину заново лакували і обшили шкірою. Відомо, що одні шкіряні роботи обійшлися в 28 тисяч доларів. Не дивно, що за такий раритет Вілліс розраховує отримати не менше 150-175 тисяч доларів.

У загальній складності «міцний горішок» може стати багатшим на 450-700 тисяч доларів, – припускає auto motor und sport. Враховуючи багатомільйонні гонорари актора за зйомку в блокбастерах, ця сума не здається такою вже великою.

Джерело: auto-most.ru