Боліди «Формули-1

Напередодні, незважаючи на зливові дощі, в самому центрі Москви відбулося шоу Moscow City Racing. Шанувальники королівських гонок змогли подивитися показові заїзди пілотів відразу трьох команд «Формули-1».

Команду Vodafone McLaren Mercedes ось вже другий рік поспіль представляв гонщик Дженсон Баттон. Майстерність на боліді Scuderia Ferrari, яка вперше відвідала Росію, продемонструвала Джанкарло Фізікелла. А команду Team Lotus представили пілоти Карун Чандхок і Луїс Рація.

Крім того, російську столицю відвідав переможець п’яти гонок чемпіонату світу з ралі француз Себастьєн Ожьє, який влаштував заїзди на Citroen DS3 WRC. Ще одним приємним сюрпризом для глядачів став найшвидший у світі електричний болід з відкритими колесами Formulec EF01. «Зелений» автомобіль розігнався до 250 кілометрів на годину.

У нинішньому сезоні боліди найвідоміших команд королівських перегонів промчали із швидкістю більше 300 кілометрів на годину по новій трасі, яка простяглася від Болотній площі до Кремлівської набережної. Почесне місце автомобіля безпеки на гоночному треку зайняв спортивний Nissan GT-R.

Вперше показові заїзди команд «Формули-1» біля стін Кремля відбулися в липні 2008 року.