Концерн BMW Group отримав чотири призи у щорічному міжнародному конкурсі технологій «Plus X Award». Серед цих нагород не тільки перші місця в категоріях «Інновації» (Innovation), «Дизайн» (Design) і «Зручність управління» (Operating Comfort): впливове журі визнало програму BMW ConnectedDrive «Кращою технологією 2011 року» і присвоїло їй знак якості « Plus X Award ».
У конкурсі беруть участь технологічні рішення, спортивні та споживчі товари, і тільки найефективніші та інноваційні продукти отримують нагороди. Кожен бере участь у конкурсі продукт повинен володіти принаймні однією унікальною інноваційної особливістю – так званим «чинником Plus X», який вирізняє його від інших аналогів. Міжнародне журі складається з 134 експертів – галузевих журналістів і маркетологів, що представляють 32 країни світу. Експерти неупереджено оцінюють дизайн, інноваційність технологій, інтелектуальність і простоту управління, не забуваючи і про такі чинники, як ергономічність, екологічність, якість використаних при створенні продукту матеріалів і їх обробки.

Програма BMW ConnectedDrive, представлена в номінації «Автомобільна промисловість» (Automotive), справила величезне враження на членів журі. Чотири нагороди і престижний знак якості «Plus X Award» у черговий раз підтвердили лідерство BMW у створенні інформаційної мережі між водієм, автомобілем і зовнішнім світом. Програма BMW ConnectedDrive включає унікальний набір мобільних служб і містить численні інноваційні функції, які підвищують комфорт, надають водієві і пасажирам інформаційні та розважальні послуги найвищого рівня і ще надійніше захищають автомобілі BMW в самих різних дорожніх ситуаціях. BMW ConnectedDrive – це персональний помічник водія. Завдяки інтелектуальному взаємодії з навколишнім середовищем ця система моментально надає інформацію про автомобіль, потрібну в кожній конкретній ситуації.

Докладніше про BMW в Україні