BMW думає про створення нормального позашляховика X7.Думка створити повноцінний позашляховик з відповідними характеристиками прийшла до баварцям давно, зараз вони вирішили до неї повернутися, щоб спробувати зберегти і збільшити свої позиції на високо конкурентному ринку в США і швидко розвивається Китаї.

Розробка БМВ Х7 була розпочата ще на початку 2001 року, але в 2008 році через несподівано почався фінансової кризи, що зламав всю економіку світу, робота над проектом була припинена. Зараз керівництво вважає за потрібне відновити розробку цього позашляховика, тому що на ринках Америки і КНР дуже популярні великі значні позашляховики.

Якщо автомобіль таки буде випущений, то машина буде комплектуватися двигунами від седанів БМВ 7ой серії, підключеними до повного приводу. Автомобіль чекає висока конкуренція: позашляховики Ленд і Рейндж Ровер з туманного альбіону і ще один німець – Мерседес-Бенц GL класу. У відповідності з модою, позашляховик буде мати у своєму арсеналі і гібридну силову установку, крім звичних турбованих дизелів і бензинових агрегатів. 4.4-літровий 407-сильний бензиновий мотор буде працювати в парі з невеликим електродвигуном потужністю 58 коней.

До речі, цього року баварці вже створювали спеціальний автомобіль для жителів Китаю. Цим авто став лімузин на платформі BMW 5 series. Для китайців збільшили колісну базу до 310 см (у звичайної “п’ятірки” вона менше на 14 см), а довжину довели до 5 метрів і 4-х сантиметрів.

На лімузин 5ой серії, що одержав індекс LWB, ставлять 3 типи двигунів. Трьох літровий атмосферник потужністю 285 конячок, цей же мотор, тільки турбований, потужність якого еквівалентна 306 к.с. і 204-сильний силовий агрегат з об’ємом 2.5 літра.

Раніше повідомлялося, що в 2012 році німці покажуть подовжену версію BMW 3 series седан.