У Японії завершився клубний чемпіонат світу з футболу. У фіналі зійшлися іспанська “Барселона” з Мессі і бразильський “Сантос” з Неймаром. На Неймара вже полює мало не вся Європа, проте головними претендентами на бразильського вундеркінда є “Барса” і “Реал”.

Перед матчем Неймар говорив, що здолати “Барсу” допоможуть тільки молитви. Видать мало молився форвард, бо каталонці в пух і прах розбили його клуб. Вже в першому таймі рахунок був непристойним – 3:0 на користь європейців.

На 17-й хвилині триходівка Фабрегас-Хаві-Мессі виводить Лео один на один з голкіпером, без шансів для “Сантоса” – 1:0.

На 24-й хвилині Дані Алвес прострілив у центр штрафного, де Хаві спочатку розправився із захисником, а потім і з воротарем.

А перед свистком на перерву, після двох сейвів Рафаела, Фабрегас таки добив м’яч у сітку.

Крапку поставив на 82-й хвилині Мессі, він знову вдало вийшов один на один з воротарем.

“Барселона” перемагає 4:0 і вдруге у своїй історії виграє клубний чемпіонат світу.