Наприкінці квітня універсали Lada Kalina в комплектації “стандарт” подорожчали на 11,5 тисячі рублів – до 276,5 тисячі рублів, що відповідає рекомендованій “АвтоВАЗом” вартості. До такого висновку прийшли аналітики агентства “АвтоСреда”, вивчивши пропозиції тольяттинских автосалонів.
Крім того, “Калини” в кузові універсал і комплектації “норма” подорожчали на 4,5 тисячі рублів – до 286,5 тисячі рублів (рекомендована ціна – 287,5 тисячі рублів). На чотири тисячі рублів дорожче стали хетчбеки Lada Kalina в модифікації “норма” (281,5 тисячі рублів), а також тридверна версія позашляховика 4×4 (301,5 тисячі рублів).

Як повідомлялося раніше, Lada Kalina стала найбільш продаваною моделлю “АвтоВАЗу” в Росії за підсумками перших чотирьох місяців 2011 року: в підзвітний період її придбало 46,3 тисячі росіян. Це на 109,2 відсотка більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Нагадаємо, що з 1 травня припинено виробництво Lada Kalina з кузовом седан. Тепер в модельній “лінійці” залишилися тільки універсали і хетчбеки.