Автосвіт представляє безпечний автомобіль Alfa Romeo GT (Альфа Ромео GT) Alfa Romeo GT (Альфа Ромео GT) – прекрасний баланс пристрасті і раціональності, емоцій і безпеки, амбітного стилю і функціональності: елегантне спорткупе, яке дає максимальне задоволення від водіння і при цьому розташовує містким салоном, необхідним для ‘великих подорожей’.

Авто новинка, яка робить мрію реальністю. Високотехнологічні двигуни, які забезпечують чудову віддачу і безпрецедентну гнучкість, як на трасі, так і в міському потоці.

Розкішний інтер’єр Alfa Romeo GT відрізняє висока якість обробки і ретельно підібрані матеріали, що підкреслюють елегантність і престиж автомобіля. Компактний, агресивний дизайн Альфа Ромео GT втілює неперевершені спортивні традиції Alfa Romeo. З Alfa Romeo GT комфорт подорожі злітає до нових висот, що безсумнівно оцінять ті клієнти, які хочуть отримувати емоції від спортивного водіння, не бажаючи при цьому йти на компроміс у комфорті.

Розроблене у співпраці зі знаменитим італійським кузовним ательє Bertone, спорткупе Alfa Romeo GT відрізняє оригінальний, привабливий стиль з яскраво вираженою спортивною спрямованістю, який разом з тим повністю відповідає традиціям марки.

Альфа Ромео GT задає новий стандарт функціональності і комфорту туристичного автомобіля, що безсумнівно оцінять ті клієнти, які хочуть отримувати емоції від спортивного водіння, не бажаючи при цьому йти на компроміс у комфорті.

Зовні Alfa Romeo GT виглядає як спорткупе, однак разом з тим автомобіль володіє інтер’єром люксового седана з дивно щедрим внутрішнім простором, максимальним рівнем комфорту і високою гнучкістю інтер’єру. Функціональний п’ятимісний салон розроблений таким чином, щоб задовольнити найрізноманітніші вимоги, що виникають в залежності від умов поїздки.

Стовідсотково італійський стиль інтер’єру Альфа Ромео GT підкреслює розкішна шкіряна оббивка, яка може бути як традиційного кольору, так і червоною або бежевою.

Джерело: avtomobilnovosti.com