Автоновини з Піднебесної

Останнім часом настільки часто говорять про новинки італійські, німецькі, французькі, японські, що в цьому океані автоновин тоне звісточка від автопрому Піднебесної (де, до речі, випускається левова частка світових автобрендів). Адже автопром Китаю розвивається гігантськими кроками, зовсім не під стати російському, і його вироби в цій області – це зовсім не наводнили весь світ трикотажні та інші ПІДРОБКИ!
На що проходить в Пекіні автошоу виставлені кілька новинок. Volkswagen представив три свої азіатські новинки, які цілком можуть притягувати погляди не тільки китайських автолюбителів. Перша, яку хочеться відзначити, – Volkswagen Neeza, п’ятимісний кросовер з базовою платформою Tiguan. Красень, з споконвічно азіатським дизайном, має дві модифікації двигуна: об’ємом 1,4 літра і потужністю 170 “конячок” і 3,6 літровий на 300 “коней”. Спочатку «Низу» планувався повністю для китайських Автоестет, але зараз німецький концерн будує плани з продажу нової моделі на європейських і навіть американських ринках.
Хочеться відзначити і новий седан Magotan, дуже схожий на всім нам відомий Passat, тільки з дещо подовженою колісною парою. Розроблений спеціально для китайського ринку і з урахуванням всіх вимог китайських автолюбмтелей.
Третин новинкою, яку хочеться відзначити, став хетчбек Bora HS, який створений на базі популярних машин гольф – класу Bora. Хромована решітка радіатора, вигнуті фари роблять модель привабливою не тільки для автолюбителів Піднебесної.