Автомобільні новини - Ford Focus 2012 сімейний седан нового покоління Як повідомляють авто новини, американська компанія Ford готує новітній бюджетний седан на платформі Focus другого покоління.

Головний дизайнер європейського підрозділу Мартін Сміт дав інтерв’ю щотижневій газеті Autocar, перший стрибок до виготовлення нової моделі дали дослідження, які проводилися в Китаї. «Маркетологи сказали нам, що в Китаї є великий попит на сімейні седани, ціна яких трохи нижче автомобіля Ford Focus. І ця авто новинка підійде для маленьких містечок і для сільської місцевості ».

Про зовнішнє дизайні та інших характеристиках цієї моделі автомобільні новини поки не повідомляють, але можна зробити висновок, що невисока ціна ніяк не відіб’ється на дизайні і зручності машини. Седан для Китаю буде дуже просторим, його збірка відбудеться на платформі С1, яку застосовує Focus другого покоління.

Найімовірніше, повідомляють авто новини, седан без імені не обмежиться китайським ринком і потрапить до Росії, де на нього великий попит. Цієї моделі все-таки доведеться позмагатися за клієнтів ще з двома автомобільними титанами – Hyundai-KIA і Volkswagen.

Ці корпорації надали свої оригінальні пропозиції для російських автолюбителів. Hyundai представила новенький седан Solaris (санкт-петербурзької збірки). Цей седан С-класу випускається з 18 січня, вартість 379 000 рублів, з 1,4-літровим двигуном, потужність якого 107 кінських сил.

Основний суперник – це калузький Volkswagen Polo Sedan, зроблений спеціально для російських доріг. Ця модель обладнана більш потужним мотором 105 к.с. і вартістю від 412 000 рублів до 579 000 рублів, це залежить від вимог покупців. Спочатку ціна цього автомобіля була 399 000 рублів, але інфляція змусила компанію підняти вартість всіх моделей в Росії.

Джерело: avtomobilnovosti.com