Автомобільні номери отримали друге життяНезвичайна автоколекцію була виявлена на півдні Німеччини: власник будинку прикрасив своє житло автомобільними номерами.

На стінах належного йому котеджу практично не залишилося вільного місця.

Не менш 1200 автомобільних номерних знаків розмістив на своєму будиночку 75-річний пенсіонер з містечка Обертрубах. Початок цієї своєрідної колекції під відкритим небом було покладено 35 років тому, коли Зігфрід Мадерер знайшов у канаві неподалік власного будинку втрачений кимось автомобільний номер.

В інтерв’ю журналу Bild власник будинку зізнався, що зовсім не збирався ставати колекціонером реєстраційних знаків, а просто прибив знахідку до фасаду, щоб господареві машини було простіше виявити свою пропажу. Однак за знаком так ніхто і не з’явився … Йшли роки і будинок, поступово, обростав знаками, поки його зовнішні стіни не здобули справжню бляшану броню з різноманітними за стилем маркіровками міст і сіл. Звичайно, не всі знаки були знайдені; деякі екземпляри колекції баварцеві подарували друзі, знайомі або сусіди. У його незвичайному зібранні є навіть один реєстраційний номер зі США, а сам будинок давно вже став місцевою пам’яткою.

Джерело: kolesa.ru