Автомобілістам запропонували обміняти машину на довічний проїзний квиток

Які тільки способи не вигадують у різних країнах, щоб пересадити автомобілістів на громадський транспорт. Так, влада іспанського міста Мурсія запропонували водіям віддати свою машину взамін на довічні проїзний квиток на трамвай.

Унікальна кампанія по залученню пасажирів в громадський транспорт, якій дали назву Mejor en Tranvia (у перекладі з іспанської «На трамваї – краще») вже почала свою дію. І всім водіям які погодилися відмовитися від своїх автомобілів, вручають проїзні на громадський транспорт. Проте варто уточнити, що машина повинна бути на ходу, а власник повинен мати талон про реєстрацію транспортного засобу.

Для того, щоб привернути увагу місцевих автомобілістів до даної акції по телебаченню були показані відеоролики, що демонструють невигідність володіння машиною. На даний момент навіть приблизну кількість автомобілістів, які відмовилися від своїх машин, невідомо.

Влада Москви також задумалися про те, щоб забезпечити водіїв безкоштовним проїздом в автобусі, тролейбусі, трамваї і метро. Правда, ця пропозиція стосується тільки тих автомобілістів, які сплатили місце на перехоплює парковці.

«Є пропозиція в нашій транспортної електронній карті закласти те, що громадянин, який оплачує перехоплює паркування, автоматично оплачує проїзд на пасажирському громадському транспорті», – сказав керівник департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Москви Микола лямов. Чиновник висловив упевненість, що дана міра повинна викликати інтерес у автомобілістів і зробити перехоплювачем паркування більш популярними.