Автомобілі Porsche Cayenne Radical Star від МЕТ-R Автомобілі Porsche від МЕТ-R – це одне з найбільш відомих і популярних тюннинг – ательє. Цього року воно випустило, свою чергову, тюннинг-новинку – новий боді-кіт для Порше Кайена, який називається «Radical Star». Або коротко RS. Це ж ательє вже робило щось у подібному стилі для бренду БМВ, новий боді-кіт виконаний в кращих традиціях майстрів своєї справи з ательє МЕТ-R.

Зовнішня оболонка новинки авто відрізняється своєрідністю: м’язисті округлі форми поєднуються з елегантністю пластики, з якого зроблені деякі компоненти авто.

Кузов автомобілів збільшений на сотню міліметрів за рахунок того, що в моделі коштують накладні колісні арки. Всі деталі машини ретельно опрацьовані, так що вам не варто хвилюватися за можливі труднощі. Всі ці нюанси повністю змінюють загальне сприйняття легкового транспорту.

Автомобільні новини стверджують, що Porsche Cayenne Radical Star від МЕТ-R – це переробка відомої моделі, кросовер, при цьому вона не виглядає як модель, яка перероблена на швидку руку і зроблена неякісно .. Автомобіль виглядає, так, по суті, і є, шикарною новинкою авто високої якості збірки, з заводським набором змін.

Серйозних переробок кузова, також у новій моделі машини не спостерігається, новий боді – ікт встановлюється шляхом кріплень в штатні місця автомобіля. Переробка, що важливо, не позбавляє власника автомобіля гарантійного обслуговування.

Особливості нового автомобіля

Дифузор ззаду і передній бампер додають новому автомобілю більше агресивності. Крім того, переробкою зовнішнього вигляду авто. справа не закінчилася, творці нового боді-кита для Порше пішли далі і переробили не тільки оболонку, але і внутрішній зміст машини, шляхом збільшення кількості кінських сил у новій моделі на шістдесят вісім одиниць, таким чином, нова потужність склала п’ятсот шістьдесят вісім кінських сил.

Для новинки авто Porsche, надаються і легкосплавні диски в продаж, про них варто сказати окремо і більш детально. Ті покупці, які зупинять свій вибір на новій моделі порше, отримають можливість вибирати колір кузова і забарвлення легкосплавних дисків, варіюючи їх залежно від своїх побажань.