Розкішний позашляховик Range Rover нового 2011 модельного роки не відступив від свого традиційного іміджу «крутого автомобіля» і зазнав неминуче наступне за зміною року оновлення.

Суттєвих змін зовнішності Range Rover не відбулося, нову модель видає лише трохи інша решітка радіатора і більш комфортний інтер’єр салону. Тоді як двигун позашляховика став кращим у своєму класі.

Автомобіль 2011 модельного року отримав новий дизельний 8 циліндровий двигун з турбонаддувом, який при об’ємі в 4,4 літра здатний розвивати потужність до 313 кінських сил.

Розроблена фахівцями компанії нова коробка передач, що має 8 ступенів, при роботі в парі з таким двигуном зроблять Range Rover досить динамічною машиною, і будуть розганяти його до перших 100 км / год всього за 7,5 секунд, що для автомобіля подібного ваги дуже навіть непоганий результат.

Для особливих цінителів потужності, не задоволені можливостями дизельної моделі, можливе придбання позашляховика Range Rover з 5 літровим бензиновим двигуном, який при потужності в 510 кінських сил здатний обігнати свого дизельного побратима на 1,6 секунди і набрати першу сотню відповідно за 5,9 секунд.

Таким чином, шанувальники цього стильного позашляховика вже в поточному році зможуть отримати ще більш потужний і комфортний Range Rover, який ні на хвилину не змусить засумніватися у правильності зробленого вибору.