Авто сьомого покоління від «Фольксваген».

У Парижі на минулому автосалоні «Фольксваген» представив свою новинку, що дає початок новому поколінню своїх машин. Volkswagen Passat 2011 року було віднесено представниками концерну до сьомого покоління. На виставці новий «Пассат» був представлений у двох модифікаціях: універсал і седан. Обидві відрізняються чудовим дизайном, комфортабельністю, що вже став звичним зручністю управління. Є повний набір опцій, характерний для машин цього класу.
Для обох модифікацій були представлені завоювали заслужену популярність стандартні комплектації: Trendline, Comfortline та Highline. Були і не зовсім стандартні комплектації, зокрема, запозичений у Dynamic Light Assist діфферінціала з блокуванням, функція зупинки / пуску мотора Start / Stop, яка дозволяє значно економити паливо, що останнім часом стало однією з тенденції вдосконалення майже всіх останніх моделей основних світових брендів .
Лінійка двигунів нової моделі задоволена обширна. Базова комплектація двигуна (TSI з технологією Blue Motion) має такі характеристики: тип палива – бензин, об’єм – 1,6 літрів, потужність 122 к.с., турбонаддув, швидкість – до 180 км / год, час розгону до 100 км / год – 8 секунд.
У Європі продаж нового Volkswagen Passat почнеться вже в середині жовтня.