Київський “Арсенал” в останньому матчі 2011 року на стадіоні “Динамо” обіграв учасника єврокубків “Ворсклу”. Матч 20 туру ЧУ завершився перемогою канонірів з рахунком 2:0.

Киянам вдалося забити гол вже через три хвилини після стартового свистка. Простріл з правого флангу Ковпака закінчився чи то голом Гоменюка, чи то автоголом Матвєєва (офіційно взяття воріт записали саме на захисника “Ворскли”). Так чи інакше, м’яч перетнув лінію воріт – 1:0. На 39-й хвилині Міколюнас закинув з глибини поля на Ковпака, той пасом в один дотик вивів Гоменюка один на один з Величко. А далі – справа техніки – 2:0.

Ця перемога дозволила “Арсеналу” закріпитися на шостому місці в таблиці чемпіонату України – останньому, що дає право зіграти в Лізі Європи.