Основою для створення чудовою Alfa Romeo 8C Spider / Альфа Ромео 8C послужила чудова красуня 8С Competizione, що встигла отримати світове визнання від гурманів автомобільної моди haute couture, численних шанувальників італійського автомобільного “мистецтва” і завзятих колекціонерів з усього земної кулі. На Ваш суд представлений двомісний кабріолет із заднім приводом, тираж її теж обмежений 500 одиницями.
У сучасній моделі автомобіля Alfa Romeo 8C Spider / Альфа Ромео 8C Спайдер вдало поєднуються округлені фари, довжелезний капот, своєрідний трикутник радіаторної решітки і рельєфні крила. У представленому дизайні нового суперкара Alfa Romeo 8C Spider / Альфа Ромео 8C Спайдер легко прочитати яскраві риси знаменитих “предків” Guilia TZ, Alfa 33, а також 8С 2900 B Lungo, залучаючи яких Alfa Romeo 8C Spider / Альфа Ромео 8C ризикує стати основа полагающим фактором сучасної автомобільної моди в одному з напрямів «ретрофутуризм».
Кабріолет, як і саме купе, практично на сто відсотків зібраний з легкого матеріалу карбону: двері, капот, силові конструкції, дах, задня і передня спідниця, і нарешті, боковини. Із сталевих деталей виготовлені тільки передні лонжерони, стать і звичайно моторний щит. Дана конструкція дозволяє Alfa Romeo 8C Spider / Альфа Ромео 8C володіти легкими і міцними властивостями.
В інтер’єрі Alfa Romeo 8C Spider / Альфа Ромео 8C як завжди віє дух
Alfa Romeo / Альфа Ромео: обладнаний каркас з матеріалу вуглепластика, відмінно доповнює крісла-ковші, яких встигли народити в натуральну шкіру Pelle Frau; панель приладів представлена в гоночному стилі з вдало обладнаними вставками з алюмінію; Різко кидається в очі червона підсвітка для приладів, у нульовому положенні показання стрілок тахометра і спідометра спрямовані вниз.
Виконаний з 2-ух видів тканини алопатичними матерчатий верх став доступний в різних кольорах.