П’ять футболістів збірної Чилі отримали десятиматчеву дискваліфікації за пиятику перед грою відбіркового турніру чемпіонату світу 2014 року з Уругваєм. Дискваліфіковані – захисник Гонсало Хара, а також півзахисники Артуро Відаль, Карлос Кармона, Хорхе Вальдівія і Жан Босежур. Їм також доведеться заплатити штраф у розмірі 30 відсотків від суми, заробленої за участь у попередніх відбіркових зустрічах ЧС-2014.

Футболісти були відраховані з команди головним тренером Клаудіо Боргі 7 листопада, після того як гравці з’явилися в розташування команди з запізненням і в п’яному вигляді. Боргі говорив, що інтереси збірної в зв’язку з відрахуванням п’яти футболістів не постраждають, однак 11 листопада чилійці програли Уругваю з рахунком 0:4. Хоча в наступному матчі, який відбувся 15 листопада, збірна Чилі перемогла Парагвай (2:0).

Чилійці в чотирьох матчах відбіркового турніру ЧС-2014 набрали шість очок. Збірна Чилі посідає п’яте місце в південноамериканській кваліфікаційній зоні. Лідирує Уругвай, на рахунку якого сім очок після трьох зустрічей.